1904 - Denmark - SK 0168 - 4700
10 øre Våben på brev med indhold dateret i Køberup annulleret Næstved d. 2.11.1904 til Næstelsø pr. Brandelev - eftersendt til pr. Næstved. Transit stemplet med stjernestempel BRANDELEV. Kuvert lidt slidt.
Lot: 345082
Ended | 10/11/2021 21:07:55 |
Winning bid: | DKK 435.00 |
Bid history: | 3 bids |
Coat of Arms
Coat of Arms vm. III
Covers > Denmark cancellations > Starcancels