1849 - Great Britain - 8900
1849. Brev med indhold dateret i Hull d. 4.5.1849 stemplet ved det genåbnede danske postkontor K.D.O.P.A. Hamburg d. 7.5.1849 til Randers.
Lot: 595
Ended | 07/12/2021 22:39:00 |
Winning bid: | DKK 484.00 |
Bid history: | 2 bids |
Prephil/Franco