1865 - Denmark - 18 - 2625
4 sk. Krone/Scepter artighedsklippet på brev med langt indhold dateret Vallensbæk annulleret med nr.stempel "94" og sidestemplet antiqua Taastrup d. 14.5.1865 til Roskilde.
Lot: 350854
DKK 150.00 |
Covers > Denmark cancellations > Antiqua cancels