1961 - Denmark - 394 - 1000
30 øre Fr. IX på illustreret spejderkuvert "Landslejren 1962" fra KFUK-spejderne i Danmark stemplet København d. 12.12.1961 til "Store Bjørn" c/o Fr. Ellen Merete Blankholm, Aagaard. Skævt skåret i toppen.
Lot: 353527
Ended | 27/04/2022 21:34:47 |
Winning bid: | DKK 60.00 |
Engraved Issues
Covers > Denmark cancellations > Scouts/Cancelations