1898 - Slesvig - DAKA 56.13 - 6300
5 pfg. Ciffer helsagsbrevkort dateret i Trasbüll og stemplet Gravenstein *a d. 28.11.1898 til Friedrichstadt.
Lot: 357694
DKK 75.00 |
Europe
Germany
German Reich
Covers > Slesvig > Northschswig Cancelsls