2004 - Denmark - 8000
Ufrankeret brev fra Århus med mærkat "Frimærke faldet af under postbehandling / Østjyllands Postcenster" stemplet Østjyllands Postcenster 8245 Risskov Ø d. 7.4.2004 til København. Bagklap mangler.
Lot: 201200
DKK 60.00 |
Crash Letters
Covers > Denmark postal history > Postal Vignets