1924 - Denmark - SK 1366 - 4900
5 øre og 10 øre Bølgelinie på brevkort dateret Majbølle annulleret med stjernestempel TILLITZE og sidestemplet Nakskov d. 5.1.1924 til Askø pr. Søllested.
Lot: 203345
DKK 60.00 |
Sold out
Typograph Issues
Covers > Denmark cancellations > Starcancels