1908 - Denmark - SK 1049 - 7300

5 øre Fr. VIII på brevkort dateret Lerager mark annulleret med stjernestempel RIIS og sidestemplet Jellinge d. 13.8.1908 til Vejle.

Lot: 380608
DKK 60.00