Forgot your Password? Don't worry we can deal with it
1913 - Norway - 4200
5 øre Posthorn på Polhavet brevkort (Hvalros) dateret Slagelse d. 18.11.1913 og annulleret Polhavet d. 13.10.1918 samt sidestemplet Polhavet d. 4.8.1924 til Slagelse, Danmark.