1940 - Denmark - EB 96 - 8773
10 øre helsagsbrevkort (fabr. 134) dateret Gylling og annulleret Aarhus d. 29.3.1940 og sidestemplet "Rutebilbrev" til København. Nålehuller.
Lot: 383454
DKK 60.00 |
Postal Stationary
Postcards
Covers > Denmark cancellations > Coachcancels