1870 - Germany
Tysk-Franske Krig. Ufrankeret Militaria brev stemplet K.PR.FELD-POST-EXPED: 19. INF: DIV: d. 8.9.1870 til Münster. Del af bagside mangler.
Lot: 205309
DKK 60.00 |
Europe
Germany
German Reich
Covers > Europe > Germany > German States > Norddeutscher Postbezirk