1909 - Denmark - Used without stamps - 8700
Hjarnø, landejendom med beboere. Fotokort dateret på Hjarnø og stemplet i Horsens d. 23.12.1909.
Lot: 393925
Ended | 01/04/2024 22:17:10 |
Winning bid: | DKK 143.00 |
Bid history: | 2 bids |
Postcards
Denmark Towns and Views