1803 - Denmark
1803. Francobrev dateret Flensburg d. 21.11.1803 til Bordeaux, Frankrig. Påskrevet: "Frco: Hambg.". Stemplet "R.4" og DÆNNEMARK
Lot: 209248
DKK 500.00 |
Prephil/Franco
Covers > Slesvig > Schleswig-Holstein