1866 - Denmark - 13 - 4660
4 sk. Krone/Scepter på brev dateret Lille Heddinge annulleret med nr.stempel "93" og sidestemplet Store Heddinge d. 26.11.1866 til Baadfører ved Gl. Strand, Kjøbenhavn.
Lot: 219788
DKK 60.00 |