1958 - Denmark - 1000

Belgisk 8 fr. frankeret søndagsbrev med indhold dateret d. 17.10.1958 og yderligt placeret stempel til København, Danmark. Stemplet: Forsendelsen er afsendt for sent til at nå udbringning som søndagsbrev. Østerbro Postkontor.

Lot: 225419
DKK 150.00
Sold out