1858 - Slesvig - 7
4 sk. 1858 udg. på brev dateret Trenthorst annulleret med nr.stempel "128" og sidestemplet Oldesloe d. 10.10.1858 til Itzehoe.
Lot: 231808
DKK 150.00 |
Covers > Slesvig > Schleswig-Holstein