1921 - Denmark - T 26 - 7600
10+5 øre provisorisk Tjenestebrevkort (fabr. 53-W) dateret Ølby Præstegaard stemplet Struer d. 30.5.1921 til Holstebro.
Lot: 235084
DKK 75.00 |
Sold out
Postal Stationary
Official Postcards