1851 - Denmark - 1 - 5000
4 R.B.S. Ferslew på brev med indhold dateret Bremen d. 30.7.1851 annulleret med stumt stempel og sidestemplet med 1½-ringsstempel Husum d. 7.8.1851 til Odense.
Lot: 2
Ended | 30/12/2015 23:59:59 |
Starting bid: | DKK 1,000.00 |
4 RBS
Covers > Denmark issues > 4 RBS > Ferslew