1858 - Denmark - 4 - 9690
4 sk. 1854 udg. med fuld rand på anbefalet brev mærket “NB” med indhold dateret Kokkedal annulleret med nr.stempel “98” og sidestemplet antiqua Fjerritslev d. 3.2. 1858 til Nykjøbing paa Mors. Smuk forsendelse.
Lot: 17
Ended | 30/12/2015 23:59:59 |
Starting bid: | DKK 500.00 |
Covers > Denmark cancellations > Antiqua cancels