1958 - Greenland - 3950
Stort udklip fra stykseddel stemplet EGEDESMINDE 3.7.1958 til AKUNAQ PR. EGEDESMINDE 3.7.1958. Tydelige stempler. Sign. Osper BPP
Lot: 138006
DKK 100.00 |
Sold out
Greenland
Cancelations