1860 - Denmark - 7 - 2600
4 sk. 1858 udg. (tæt klippet) på brev dateret Hvissinge annulleret med stumt stempel og sidestemplet antiqua Glostrup 5.11.1860 til Roskilde. Fuldt indhold.
Lot: 251231
DKK 150.00 |
Sold out
Covers > Denmark cancellations > Antiqua cancels