1853 - Denmark - 1 I - 4400
4 R.B.S. Thiele I på brev med indhold dateret Brejninge d. 13.6.1853 annulleret med nr.stempel "32" og sidestemplet antiqua Kallundborg. d. 14.6.1853 til Kjøbenhavn.
Lot: 252877
DKK 200.00 |
Sold out
4 RBS
Thiele I
Covers > Denmark cancellations > Antiqua cancels