1919 - Slesvig - DAKA 153.02 - 6610
10 pfg. Germania på brevkort dateret Københoved stemplet Schottburg d. 4.7.1919 til Göttingen.
Lot: 256340
DKK 45.00 |
Sold out
Slesvig
Northschswig Cancelsls