1978 - Denmark - 4874
Berlin 50 pfg. skævt skåret automatmærke på brevkort annulleret med skibsstempel "Fra * Warnemünde *" og sidestemplet Gedser d. 17.10.1978 til Nykøbing Sj.
Lot: 264451
DKK 45.00 |
Sold out
Shipmail
Covers > Europe > Germany > Vest Berlin