1937 - Spain
Ufrankeret fortrykt feltpostkort fra de italienske frivillige styrker i Spanien stemplet Uff. Postale Speciale 2 d. 24.5.1937 til Rom, Italien. Kortet dateret i Salamanco.
Lot: 267773
Ended | 23/08/2017 21:43:50 |
Winning bid: | DKK 200.00 |