1946 - Denmark - SK 0467 - 7800

Ufrankeret feltpostbrev fra dansk frivillig (14196111 Agerskov) stemplet Meerut (Indien) d. 11.12.1946 til Haderup pr. Skive. Omadresseret til København med udslebet stjernestempel HADERUP. Bagklap mangler.

Lot: 155852
DKK 100.00
Sold out