1913 - Denmark - P12, P13 - 1000

Ufrankeret Polhavet brevkort med Forsvarsmærke 1908 og Kjøbenhavns Skytteforening mærkat dateret d. 18.11. 1913 til København. Polhavet stempel og udtakseret i porto med 10 øre og 20 øre Portomærke stemplet København d. 21.4.1926.

Lot: 228
Ended 29/10/2017 23:59:00
Starting bid: DKK 750.00
Bid history: 0 bids