1906 - Norway - 55

Spidsbergen 5/20 øre provisorisk Joh. Giæver udgave annulleret violet “Bellsund 1906” og 5 øre Posthorn stemplet Bergen d. 4.8.1906 på brevkort dateret Bell Sund d. 26.7.1906 til Marseille, Frankrig. Lidt løs.

Lot: 738
Ended 29/10/2017 23:59:00
Starting bid: DKK 1,000.00
Bid history: 0 bids