1915 - Denmark - EB 33 - 2840
5 øre Soldater-Brevkort dateret Ny Holte og stemplet Holte d. 4.1.1915 til København.
Lot: 269954
Ended | 29/10/2017 21:14:30 |
Winning bid: | DKK 83.00 |
Bid history: | 2 bids |
Postal Stationary
Postcards
Covers > Denmark postal history > 1. World War