1904 - Denmark - KK 8, 37 - 9800
8 øre helsags korrespondancekort med fuld rand opfrankeret med 1 øre Våben i parstykke dateret Løkken og stemplet Hjørring d. 23.6.1904 til København.
Lot: 271637
DKK 75.00 |
Sold out
Coat of Arms
Coat of Arms vm. III
Covers > Denmark issues > Postal Stationary > Lettercards