1922 - Iceland - 1000
20/25 aur Provisorium på brevkort (Gadeparti fra Reykljavik) dateret inspektionsskibet "Islands Falk" og stemplet Seydisfjördur d. 10.4.1922 til København, Danmark.
Lot: 273076
Ended | 06/12/2017 21:05:25 |
Winning bid: | DKK 313.00 |
Bid history: | 2 bids |