1922 - Iceland - 1000

20/25 aur Provisorium på brevkort (Gadeparti fra Reykljavik) dateret inspektionsskibet "Islands Falk" og stemplet Seydisfjördur d. 10.4.1922 til København, Danmark.

Lot: 273076
Ended 06/12/2017 21:05:25
Winning bid: DKK 313.00
Bid history: 2 bids