1963 - Denmark - 4720
25 øre Stempelmærke på veksel stemplet "Aktieselskabet / Banken for Præstø og Omegn" dateret Præstø d. 15.1.1963.
Lot: 162505
DKK 45.00 |
Christmas Seals