6780 - Slesvig - DAKA 158.02 - 1874
½ gr. lokalt helsagsbrevkort dateret Wodder d. 2.9.1874 stemplet Scherrebeck d. 4.9.1874 til Meolden pr. Scherrebeck.
Lot: 668
Ended | 26/09/2018 12:25:33 |
Starting bid: | DKK 400.00 |
Europe
Germany
German Reich
Covers > Slesvig > Northschswig Cancelsls