1897 - Finland
10 pen. helsagsbrevkort annulleret med sort figurstempel og sidestemplet Åbo d. 6.7.1897 til Uleåborg. Signeret R. Weber SF.
Lot: 828
Ended |
25/09/2018 22:36:29 |
Winning bid:
DKK 500.00 |
Bid history: |
1 bids