1905 - Denmark - SK 0017 - 9982
5 øre Våben helsagsbrevkort dateret Napstjert pr. Aalbæk annulleret med stjernestempel AALBÆK og sidestemplet Skagen d. 6.11.1905 til Skagen.
Lot: 290643
Ended | 23/01/2019 21:40:54 |
Winning bid: | DKK 303.00 |
Bid history: | 6 bids |
Postal Stationary
Postcards
Covers > Denmark cancellations > Starcancels