1903 - Slesvig - DAKA 180.01a - 6473
5 pfg. Germania på julekort dateret Kekenis og stemplet Sönderby d. 23.12.1903 til Sonderburg.
Lot: 314692
Ended | 27/05/2020 21:36:36 |
Winning bid: | DKK 137.00 |
Bid history: | 3 bids |
Slesvig
Northschswig Cancelsls