1918 - Finland
10 pen Løve helsagsbrevkort opfrankeret med 10 pen. Løve dateret Monikkala annulleret med nr.stempel "1569" og sidestemplet Hietanen d. 12.11.1918 til Hirvensalmi.
Lot: 322031
Ended | 16/09/2020 21:56:32 |
Winning bid: | DKK 121.00 |
Bid history: | 3 bids |