1866 - Denmark - 13
4 sk. Krone/Scepter på brev med indhold dateret på herregaarden Basnæs annulleret med nr.stempel "92" og sidestemplet antiqua Skjeskjør d. 23.12.1866 til Kjøbenhavn.
Lot: 322842
Ended | 21/10/2020 21:38:53 |
Winning bid: | DKK 146.00 |
Bid history: | 6 bids |
Covers > Denmark cancellations > Antiqua cancels