1849 - Great Britain - 8900
1849. Brev med indhold dateret i Hull d. 30.3.1849 stemplet ved det genåbnede danske postkontor K.D.O.P.A. Hamburg d. 6.4.1849 til Randers.
Lot: 594
Ended | 07/12/2021 22:38:50 |
Winning bid: | DKK 800.00 |
Bid history: | 5 bids |
Prephil/Franco