1900 - Finland
10 pen. helsagsbrevkort dateret Rauhaniemi annulleret med figur-skibsstempel og sidestemplet Helsingfors d. 5.6.1900 til Helsingfors.
Lot: 912
Ended |
30/12/2015 23:59:59 |
Starting bid:
DKK 300.00 |
Bid history: |
0 bids