1912 - Slesvig - DAKA 192.02 - 6384
5 pfg. Germania på brevkort dateret Avnbølmark stemplet Ulderup (Kr. Sonderburg) d. 23.12.1912 til Tørsbøl pr. Hockerup.
Lot: 264181
Ended | 28/06/2017 21:44:56 |
Winning bid: | DKK 75.00 |
Slesvig
Northschswig Cancelsls